Колібрі
Рекламна агенція
Широкоформатний друк

Банерна тканина
Друк на банерній тканині, або, як її ще називають, вініловій, завдяки своїм універсальним властивостям та порівняно низькій вартості, став найпоширенішим матеріалом для широкоформатного друку. Тканина не боїться атмосферних опадів та перепадів температур, не вигорає на сонці.​

Самоклеюча плівка
Самоклеюча плівка – це матеріал, який має практично безмежні можливості: широка сфера застосування, безпечність для здоров’я, а також довговічність. Є водонепроникною та стійкою до високих температур, витримуючи температуру до 80 градусів Цельсія.

Фотошпалери
Фотошпалери – це шпалери з фотозображенням. Основою для друку є папір вкритий текстурованим шаром полівінілхлориду.

​Картини
Друк на полотні дозволяє в короткий термін створити справжню прикрасу інтер’єру. За властивостями він щільним матеріалом з текстурною поверхнею та натуральною тканинною основою, яка покрита спеціальним шаром для нанесення високоякісного широкоформатного друку.

Папір
Переважна ціль при використанні паперових носіїв при широкоформатному друці є проведення короткотермінових заходів, акцій, рекламних компаній. Саме тому переважною частиною продукції на папері є плакати, постери, афіші.
Для плакатів та афіш використовується транслюцентний папір, який може бути використаний в світловій рекламі (фрейм-лайтах, сіті-лайтах) та забезпечує яскравість та контрастність надрукованого зображення, стійкий до негативних зовнішніх факторів, стабільний в середовищі підвищеної вологості.