Колібрі
Рекламна агенція
Зовнішня реклама
Demo image
Несвітлова реклама
Demo image
Несвітлова реклама

Під несвітловою рекламою, як правило, мають на увазі рекламоносії без внутрішньої підсвітки (часто її можна замінити зовнішньою підсвіткою світильниками з люмінесцентними чи галогеновими лампами). Основними матеріалами для виготовлення такої реклами є різноманітні пласики, метал, вінілова тканина, спеціальні профілі, різноманітні покраття та ін. Комбінування різних матеріалів та технологій і творчий підхід ведцть до створення різноманітних форм рекламних конструкцій.

Close Prev Next
Demo image
Світлова реклама
Demo image
Світлова реклама

Світлова реклама являє собою підсвічувані зсередини рекламні конструкції з нанесеним зображенням.Світлові короби можна виготовляти різноманітних форма та розмірів. Лицева сторона короба виготовляється із акрилового пластика, рідше з полікарбонату чи банерної тканини. Борти короба - пластик або алюмінієвий профіль. Задня панель виконує конструктивну функцію - на ній кріпляться лампи денного світла (які переважно використовуються для підсвічення зображення) та електропроводка.

Close Prev Next
Demo image
Об'ємні елементи
Demo image
Об'ємні елементи

Об'ємні букви - один із самих ефективних та універсальних видів зовнішньої реклами. Якісно виготовлені та різноманітні по кольору та формі, вони незмінно притягують увагу. Широкий спектр матеріалів, типів підсвітки та технологій виготовлення дозволяють створити практично любу рекламну конструкцію з використанням об'ємних букв, а в поєднанні з іншими видами зовнішньої реклами - втілити в життя творчу фантазію дизайнера, створити неповторний індивідуальний стиль.

Close Prev Next
Demo image
Інформаційні стенди
Demo image
Інформаційні стенди

Інформаційні стенди та таблички - недорогий вид зовнішньої реклами, який скеровує до споживача достатньо великий об'єм необхідної інформації. Ідеально підходять для надання відомостей про послуги, графік роботи, правила чи іншої інформації для клієнтів/покупців.

Close Prev Next

Досвід роботи фахівців рекламної агенції «Колібрі» дозволить вибрати найефективніші способи розміщення зовнішньої реклами, виходячи з Ваших потреб, можливостей, фасаду приміщення.

Банер, об’ємні букви, лайтбокси, оформлення вітрин, інтер’єрна реклама, реклама на транспорті – це далеко не весь перелік наших можливостей.

Ми націлені на клієнта, гарантуємо професійну роботу, пропонуємо креативні рішення і розробку дизайну.